GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservis 6536146
nr 653 6146
Matservis
126-del, Opak, Rörstrand, 1800-tal
Kondition: ngn med nagg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 30 augusti 2010
1.600 kr
2.000 kr
Rörstrand